اعطای نمایندگی ماهان نت

شرکت فناوران امید به عنوان نمایندگی کشوری ماهان نت مفتخر است از سال ۱۳۸۱ فعالیت حرفه‌ای خود را در راستای توسعه صنعت IT و در زمینه ارائه انواع سرویس‌های اینترنت پرسرعت ADSL2+، اینترنت بی‌سیم نقطه‌به‌نقطه، سیستم‌های VoIP، اتوماسیون و نرم‌افزارهای مدیریت تماس، خدمات شبکه و عرضه راهکار‌های نوین آغاز کرده و تـاکنون مـوفـق به جـذب و حفظ بـیش از 150 هزار مـشـترک و نمایندگی‌های متعددی در سراسر کشور شده است. این مجموعه متشکل از ۵ شرکت و ۶ دفتر مجزا در کل کشور است و  بهره‌گـیری از تـوان بـیش از ۱۵۰ پرسنل مجرب و متخصص در مجموعه نیز مزید بر علت شده تا این مجموعه در حـال حاضر به یکی از فعال‌تـرین و مـوفـق‌ترین شرکـت‌‌های عرضه‌کننده خدمات اینترنت پر سرعت، بـدل گردد.

ماهان نت با ارائه بیش از ۱۰۰ تعرفه اینترنت پر سرعت، موفق به جذب و نگهداری بخش اعظمی از کاربران خانگی و همچنین شرکـت‌ها و سـازمان‌های کوچک و مـتوسط (SMEs) شده و نیز آماده عرضه سرویس‌های اینترنت بی‌سیم فوق پرسرعت برای شـرکـت‌ها و سازمان‌های  بـزرگ و صـنعتی (Enterprises) است و نیاز این مجموعه‌ها را به طـور کامل تأمین می‌کند.

به نمونه‌ای از اهداف کلان و غایی مجموعه ما که همواره سرلوحه فعالیت‌های ماست، اشاره کرده‌ایم:

 • مشتری مداری
 • توسعه خانواده ماهان نت
 • توسعه تنوع خدمات و محصولات
 • توسعۀ کیفی خدمات
 • تقویت نظام برنامه ریزی
 • ارتقاء تخصص و توانمندی پرسنل مجموعه
 • توسعه روند مکانیزاسیون در شاهراه‌های اداری و اقتصادی کشور
 • ارائه راه‌حل‌های مناسب به‌منظور رفع نیازهای مشتریان
 • استانداردسازی خدمات
 • اشتغال‌زایی به شکل مستقیم و غیر مستقیم

مأموریت مجموعه ماهان نت را نیز در موارد زیر خلاصه کرده‌ایم:

 •  بروز‌رسانی خدمات ارائه‌شده با آخرین تغییرات قوانین و مصوبات داخلی کشور، همگام با پیشرفت جهانی
 •  ارائه خدمات پشتیبانی سریع، بهینه و با‌کیفیت در جهت رفع نیازهای مشتریان
 •  عرضه‌کنندۀ خدمات مشاورۀ تخصصی در حوزه‌های مرتبط با فعالیت شرکت

با توجه به روند رو به رشد بازار اینترنت و بازارهای مرتبط با این صنعت، این مجموعه در طول سـال‌های اخیر، تـمرکز خود را  بر تـخصصی‌تر کردن هرچـه بیشتر دامـنه و زمینۀ فعالیت‌های خود گذاشته است. از این رو در حال حـاضر مجموعه ماهان‌نت افـتخار دارد که ۳ گـروه و شرکت مجزا را ایجاد و زیرمـجموعۀ خـویش قرار داده است که البته تـمامی آن‌ها بر اساس سـیاست‌ها و استراتژی‌های کلان مدیریت واحد، شکل گرفته است و به نوعی با یکدیگر مرتبط هستند.

ماهان‌نت در خـصوص هــمکاری با عاملین و نمایندگان مـعتبر و حـفظ روابط با آن‌ها تـلاش بسيار نموده است تا بـازار استان تهران را محـفوظ نگه دارد. در همین راستا در نظر داریم تا بـرای توسعه و تقویت هرچه بیشتر شبکه فـروش خود و ایجاد ارتباط موثرتر با مشتریان محترم، از بین شرکت‌های باسابقه که می‌توانند در زمینه فـروش و جلب رضایت مشتریان فعالیت کنند، باز هم عـامـلیت فـعـال بـپذیرد. لازم به ذکــر است کـه شـرکت ماهان‌نت به‌منظور ایـجاد بستری مـناسب بـرای هـمـکاری مستمر و مـفـیدتر با عـاملین خود، مـزایا و تـسهیلات مـناسـبی را در نـظر گـرفته است. مستحضر هستید که امسال شاهد افزایش ۳۵۵% تـقاضا برای خرید سرویس‌های اینترنت پرسرعت هستیم و حـرکت به سـمـت اینترنت فوق پرسرعت نیز در کـشـور  محسوس است؛ که در نهایت باعث شده تا فـعالان ایـن عـرصـه، بویــژه در کلان‌شهرهای کشور، بـازار بالـقوۀ مناسبی را برای فعالیت در اختیار داشته باشند.

در حال حاضر تـفکر شرکت بر این اصل اسـتوار است که نمایندگان و عاملین ما، شرکای تجاری ماهان نت محسوب شده و در توسعه خانواده مشترکین ما، زمینه‌ ساز اعتماد و اطمینان مشتریان به این خـانواده‌اند. لذا از جـنابعالی دعـوت می‌شود در صـورت تـمایل به هـمکاری و کـسب اطـلاعات بـیشتر، از سـایت شــرکت بازدیــد به عـمل آورده و با واحد نـمایندگان مجموعه، تماس حاصل فرمایید.

با توجه به رشد نیروی انسانی گروه شرکت‌‌های انتقال داده ماهان و نمایندگان این گروه، امـید اسـت در ســایه الـطاف الـهی و حـسن تــوجه شـما، ارتبـاطی بـا رویـکرد منافع دو طرف، جـهـت همکاری طرفین پایه‌گذاری گردد.

جای شما نیز در خانوادۀ ماهان نت است …

‫0/5 ‫(0 نظر)
اسکرول به بالا