افزونه ارسال sms – فناوران امید

افزونه ارسال sms – فناوران امید

با سلام اگر با افزونه پیامک ووکامرس Persian WooCommerce SMS کار کرده باشید خواهید دید میشود برای هر فرایند یکsms و یا یک پترن خاص ایجاد کرد . میخواهم افزونه ای نوشته شود که بتوان به راحتی یک شرت کد جدید در این ساختار ایجاد و برای هر محصول متفاوت یک متن خواص در پیامک ارسال کنیم این فرایند باید در هر قالب وردپرسی ( ووکامرسی ) ایجاد و در هر محصول مختلف قابلیت پیاده سازی داشته باشد. در واقع این یک افزونه مکمل برای افزونه فوق خواهد بود . بدون هیچ دیزاین خواصی – تنها قابلیت افزون متن خواص به تمامی sms محصولات را دارا باشد. 

این پروژه قبلا در توسط فناوران امید انجام شده است یا قابل انجام است، لطفا جهت تماس با فناوران امید با شماره های پایین صفحه سایت در واتساپ و تلگرام یا ایمیل در تماس باشید، لطفا برای انجام آن تماس نگیرید فقط در واتساپ یا تلگرام یا ایمیل به صورت متنی در ارتباط باشید تا امکان سنجی گردد.

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.