تراکت تبلیغاتی – فناوران امید

تراکت تبلیغاتی – فناوران امید

فست فود ایتالیایی نیازمند به طراحی تراکت برای منوی پاستا هستیم.موارد مورد نظر:مینیمال بودن طرحاستفاده از نماد ایتالیاتمرکز روی پاستا (ارزش غذایی،خوشمزه بودن،قیمت مناسب،اماده سازی سریع و …)غذایی خیلی لذیذ و خوشمزه و اقتصادی مناسب برای قشر کارمند و …طرح منوی مجموعه هم براتون ارسال میشه که از المانها بتونید استفاده کنید.تراکت دو رو و رنگی چاپ میشه در سایز a5 یه قسمت یا اطلاعات و متنی راجع به پاستا باشه ،مثلا قصه پاستا ، خیلی باحال میشهخیلی خیلی خیلی خیلی فوری هست.

این پروژه قبلا در توسط فناوران امید انجام شده است یا قابل انجام است، لطفا جهت تماس با فناوران امید با شماره های پایین صفحه سایت در واتساپ و تلگرام یا ایمیل در تماس باشید، لطفا برای انجام آن تماس نگیرید فقط در واتساپ یا تلگرام یا ایمیل به صورت متنی در ارتباط باشید تا امکان سنجی گردد.

برچسب‌ها:

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.