حواله یوان

شاید وقتی صحبت از نقل‌وانتقالات ارزی مانند ارسال حواله یوان به چین باشد، خیلی‌ها این کار را دشوار و طاقت‌فرسا و پرریسک بدانند. در واقع چنین نیز است؛ اما همیشه راهکارهایی وجود دارند که به شما کمک کنند تا با سریع‌ترین و آسان‌ترین روش ممکن ارسال پول به چین و دریافت پول از چین را انجام دهید. تنها کافی است با افراد متخصص و باتجربه و آموزش‌دیده در این زمینه مشورت کنید و بهترین راه حواله یوان را انتخاب کنید.

یوان معمولی

در واقع این همان یوانی است باعث مسدود شدن حساب ها در چین میگردد و منشاء مشخصی ندارد و در زمان تهیه این مطلب قیمتی 500 تومان پایین تر از قیمت حواله یوان چین دارد. دلیل این اختلاف قیمت هم بابت عدم تقاضا و مشکلاتی است که بعد از واریز وجه برای دریافت کننده وجه در چین به وجود خواهد آورد ومعمولا امکان دسترسی به واریز کننده نهایی وجود ندارد.

برای مثال بارها اتفاق افتاده است که خریدار برای انجام حواله یوان چین با نرخی پایین تر اقدام کرده است. اما بعد از مسدود شدن حساب فروشنده در چین، فروشنده کالا از تحویل کالا تا زمان رفع مسدودیت کارت امتناع کرده است و کالا را به خریدار تحویل نداده است.

این مشکل امکان دارد بسته به مبلغ و میزان پر ریسک بودن حساب بانکی واریز کننده و همچنین سابقه واریز کننده بین 3 روز تا 6 ماه مسدود شود و در مواردی حتی پرونده به مراکز قضائی نیز انتقال پیدا میکند.

حواله سفید یا یوان تمیز

این نوع از حواله در واقع نوعی از حواله با منشا مشخص و است که در آن وایز کننده وجه مشخص است اما در این روش واریز کننده وجه هیچ مسئولیتی از بابت مسدود شدن حساب دریافت کننده بر عهوه نمیگیرد.

که عده ای سود جو با اعلام نرخ حواله کمی پایین تر از نرخ یوان سفید اقدام به واریز وجه به حساب های مقصد میکنند. در صورتی که یوان واریزی از روش یوان معمولی. یا در اصطلاح یوان کثیف درحال انجام است و چون واریز کننده وجه. هیچ مسئولیتی در عهده ندارد تنها تفاوتش در سود ناعادلانه واریز کننده وجه است که بی شک با کلاه برداری فرق چندانی ندارد.

یوان ضمانتی

امن ترین و بدون شک بهترین روش پرداختی یوان، یوان ضمانتی است که در این روش رابط بین شما و فروشنده موظف است به شما ضمانت دهد که در صورت مسدود شدن حساب دریافت کننده وجه، خسارت ایجاد شده را جبران کند و مشکل را در کمترین زمان حل کند.

کدام بانکهای چین مقصد حواله یوان خواهند بود؟

بانک کشاورزی چین یکی از ۴ بانک بزرگ این کشور و هم‌چنین یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های عمومی جهان است. با این حال، بانک‌های چینی دیگری نیز هستند که در مسیر مراودات مالی با چین و حواله یوان کمک‌کننده خواهند بود. در ادامه با اسامی بهترین بانک‌های چین آشنا می‌شویم:

  • بانک چین Bank of China
  • کونلون بانک Bank of Kunlon
  • پینگان بانک Pingan Bank
  • کانسترشن بانک چین China Construction Bank
  • بانک SPD چین SPD Bank
  • توسعه چین بانک Development Bank
  • بانک کشاورزی چین Bank of Agricultural (ABC)
  • بانک جی چی مورگان JP Morgan Bank
  • The People’s Bank of Chinaبانک مردم چین
  • بانک آی سی بی سی چین ICBC Bank

نرخ ساعت 12 ظهر

کامزد ها:
زیر هزار یوان کارمزد 150 یوان کارمزد

زیر 10 هزار یوان کارمزد 99 یوان کارمزد

10 هزار تا 30 هزار یوان 49 یوان کارمزد

بالای 30 هزار یوان بدون کارمزد

نرخ بر اساس نرخ حواله یوان روز محاسبه می شود

لطفا فاکتور دریافتی از مقصد رو ارسال کنید.

در صورت درخواست نرخ حواله یوان واتساپ درخواست شود

جهت انجام کار تنها مدرک مورد نیاز qr code alipay شخص دریافت کننده می باشد به همراه نام کامل صاحب حساب

زمان ارسال رسید حواله بعد از پرداخت ریالی شما 6 الی 24 ساعت می باشد

حداکثر زمان برای. بستن. نرخ نیم ساعت بعد از ارسال آن می باشد. فقط نیم ساعت فرصت دارید بعد از اعلام نرخ مبلغ ریالی را واریز کنید. و بعد از آن هیچ مسئولیتی در قبال قیمت جدید نداریم و می بایست مابه تفاوت نرخ جدید را پرداخت نمایید.
نرخ حواله شرکتی با شخص فرق دارد لطفا از ابتدا مشخص کنید حواله شخصی می خواهید یا شرکتی.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا