سفارش پروژه – ادمینی و مدیریت پیج اینستاگرام

سفارش پروژه – ادمینی و مدیریت پیج اینستاگرام

پیج در رابطه با مسایل مزاج شناسی و راهکارهای سلامت بدن وپوست و مو و فروش محصولات بعد از مشاوره ی افراد است. 

هدف افزایش فروش است و دوستانی که پروژه را قبول میکنن این مسله را در نظر داشته باشند

بدیهی است برای انجام اینکار نیاز به چند نفر که کارهای ادمینی پیج برای دایرکت ها و کامنت ها، فالو و آنفالو‌کردن، شخصی برای دادن برنامه ۳۶۰ درجه و تقویم محتوایی به ما، طراحی عکس و ادیت ویدیو شناخت رنگها، ایده های تعامل با مخاطب، کامنت مارکتینک و هر کاری که باعث افزایش فروش میشود، است.

لازم به ذکر است افزایش فروش پیج باعث افزایش سود ما خواهد شد و این نشان دهنده درستکاری شما خواهد بود و ما هم شما را در سود خودمان -جدا از مبلغ قرارداد- شریک خواهیم داد.

پروژه بلند مدت است، پس افرادی که سابقه کار در این حوزه را دارند نمونه کارهای خودشان بهمراه پیجهایی که روش کار کردن و رشد دادن رو برای ما بفرستند.

گروه مهندسین امید قبلا این پروژه را انجام داده اند در صورت نیاز به انجام این پروژه یا پروژه های مشابه لطفا با ما در تماس باشید:

شرکت فناوران امید
02128421193
تلگرام: @fanavaraneomid_support
واتساپ: 09129726343 , 09168869631
ایمیل: support@fanavaraneomid.com

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.