سفارش پروژه – ترجمه مقالات نقد و بررسی بازی‌های کامپیوتری

سفارش پروژه – ترجمه مقالات نقد و بررسی بازی‌های کامپیوتری

برای تولید محتوا در حوزه بازی‌های کامپیوتری و موبایل نیاز به فریلنسر داریم. قراره شما برای ما مقالات نقد و بررسی، آموزش را ترجمه و یا نگارش کنید. برای ما مهمه که علاوه بر علاقه‌مندی به بازی‌های کامپیوتری و موبایل با اصلاحات گیم آشنایی کامل داشته باشید و بهتره شما هم مثل ما گیمر باشید.

مقالات نقد و بررسی و آموزشی معمولا بین 1000 تا 2500 کلمه هستند.

در نظر داشته باشید متن ترجمه باید روان و از نظر سئو بهینه شده باشه.

پروژه دنباله داره و از اون جا که می‌خواهیم رویدادهای روز حوزه گیم رو پوشش بدیم سرعت تحویل برامون بسیار مهمه.

زمان تحویل نقد و بررسی و آموزشی حداکثر 48 ساعته

متن نمونه:

Call of Duty: Modern Warfare has sold itself as a return to the setting that “started it all.” It’s a snappy marketing line that tugs the nostalgic strings of fans who remember the magic of 2007, and it’s not entirely misleading. The warfare is once again modern and, yes, Captain Price is still your likeable squad dad. Yet it’s Modern Warfare’s moments of unfamiliarity that impressed me—rebuilt weapon handling, ambitious new multiplayer modes, and characters that aren’t the cookie-cutter operatives we’ve seen in the last decade.

گروه مهندسین امید قبلا این پروژه را انجام داده اند در صورت نیاز به انجام این پروژه یا پروژه های مشابه لطفا با ما در تماس باشید:

شرکت فناوران امید
02128421193
تلگرام: @fanavaraneomid_support
واتساپ: 09129726343 , 09168869631
ایمیل: support@fanavaraneomid.com

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.