سفارش پروژه – طراحی وب سایت با وردپرس

سفارش پروژه – طراحی وب سایت با وردپرس

نیازمند طراحی یک وب سایت وردپرسی با افزونه‌ المنتور پرو (از قبل روی سایت نصب است) و ویرایشگر کلاسیک. تم جنریت پرس نصب است.

سایت یک سایت آموزشی است و محتوای آن تقریبا تماما مقالات (همراه با عکس) و صفحات رسیدن به این مقالات خواهد بود.

صفحات مورد نیاز برای طراحی: صفحه اول، درباره ما و ارتباط با ما، ۴۰۴، نتایج جست‌وجو، هدر و فوتر سراسری (صفحه اول جداگانه)، نقشه سایت، گالری فیلم و تصاویر، قالب نوشته و قالب سایر پیج‌ها به جز موارد مذکور (قالب نوشته و پیج هر کدام سه فرم مختلف)

طراحی گرافیکی باید کاربرپسند و مرتبط با موضوع سایت باشد (UI و UX خوب).

هاست بر اساس پیشنهاد مجری ارتقا داده خواهد شد، در صورت نیاز تم تغییر داده خواهد شد و افزونه‌های اضافی و فونتهای مورد نیاز خریداری خواهد شد. 

بسیار مهم: در زمان تحویل گرفتن پروژه، ساختار و سرعت صفحات طراحی شده توسط سایت‌های مختلف مانند gtmetrix و google pagespeed insights و pingdom و … چک خواهد شد و هم در موبایل و هم در کامپیوتر (و در مرورگرهای مختلف) باید امتیاز بسیار خوبی کسب کنند. علی الخصوص زمان بالا آمدن صفحات بسیار مهم است.

در زمان تحویل پروژه، نکات مورد نیاز باید به کارفرما آموزش داده شده و بعد از تحویل نیز پشتیبانی انجام شود.

لطفا حتما لیستی از سایت‌هایی که تا به حال طراحی کرده‌اید را ارسال فرمایید.

گروه مهندسین امید قبلا این پروژه را انجام داده اند در صورت نیاز به انجام این پروژه یا پروژه های مشابه لطفا با ما در تماس باشید:

شرکت فناوران امید
02128421193
تلگرام: @fanavaraneomid_support
واتساپ: 09129726343 , 09168869631
ایمیل: support@fanavaraneomid.com

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.