سفارش پروژه – طراحی کاراکتر گیم + اشیاء درون بازی به صورت lowpoly

سفارش پروژه – طراحی کاراکتر گیم + اشیاء درون بازی به صورت lowpoly

با درود خدمت دوستان و هنرمندان گرامی
پروژه پیش رو، جهت مدلسازی یک کاراکتر lowpoly پلیر فوتبال با تم فان و کارتونی می باشد که لازم است کاراکتر مورد نظر، شامل 6 انیمیشن آیدل (نفس کشیدن عادی)، دویدن، شوت زدن، پریدن (جهش)، تکل رفتن و افتادن روی زمین (به عقب) باشد. تمامی انیمیشن ها می بایست بدون حرکت روت و بصورت IP باشند. فرمت فایل نهایی می بایست FBX بوده و مدل می بایست lowpoly طراحی گردد و در نرم افزار یونیتی، بصورت استاندارد توسط کنترلر و کامپوننت انیماتور قابل استفاده باشد.
تکسچرهای پیراهن و شورت کاراکتر می بایست به گونه ای طراحی گردند که امکان تعویض آنها توسط متریال های جداگانه براحتی امکان پذیر باشد.
همچنین یک استادیوم 3 بعدی ساده نیز می بایست به همراه کاراکتر طراحی شود.
نمونه ها و رفرنس های لازم، برای دوستانی که اعلام آمادگی کنند در پیام خصوصی ارسال خواهند.
داشتن تجربه قبلی برای طراحی و ریگ و انیمیت کردن کاراکتر لوپلی گیم، یک امتیاز محسوب می گردد. با این وجود چنانچه در این زمینه تجربه ای ندارید، ما آماده ارائه راهنمایی های لازم به شما هستیم.
سپاس بابت توجه شما.

گروه مهندسین امید قبلا این پروژه را انجام داده اند در صورت نیاز به انجام این پروژه یا پروژه های مشابه لطفا با ما در تماس باشید:

شرکت فناوران امید
02128421193
تلگرام: @fanavaraneomid_support
واتساپ: 09129726343 , 09168869631
ایمیل: support@fanavaraneomid.com

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.