سفارش پروژه – محتوای حرفه‌ای درمورد طراحی سایت / سئو / مارکتینگ و …

سفارش پروژه – محتوای حرفه‌ای درمورد طراحی سایت / سئو / مارکتینگ و …

سلام به همه دوستان عزیز

نیازمند یک نویسنده حرفه ای هستم که بتواند در مورد طراحی سایت، سئو، مارکتینگ، طراحی لوگو، عکاسی صنعتی و … محتوا با نگارش عالی، سئو شده برای سایت وردپرسی که از افزونه yoast استفاده می کند تولید کند.

متن ها قوی، طولانی و دلنشین همچنین با سئوی کامل باید باشند. افرادی که تمایل به همکاری دارند، هزینه پایه خود را اعلام کنند (به صورت کلمه ای چند تومان) پروژه دائمی می باشد و همکاری طولانی مدت خواهد بود.

لطفا کسانی پیشنهاد بدهند که در زمینه سئو مهارت لازمه را داشته باشند.

نحوه کار به این صورت می باشد که بنده موضوع را به همراه کلمه کلیدی و عبارات کلیدی به شما می دهم و شما آغاز به کار می کنید یا مقاله انگلیسی به شما می دهم و باید ترجمه، بومی سازی و دلنشین متن را آماده سازی کنید.

رعایت اصول نگارشی و فاصله کوتاه الزامی می باشد.

ارسال نمونه محتوا در انتخاب شما تاثیر گذار خواهد بود.

با تشکر از توجه همه عزیزان

گروه مهندسین امید قبلا این پروژه را انجام داده اند در صورت نیاز به انجام این پروژه یا پروژه های مشابه لطفا با ما در تماس باشید:

شرکت فناوران امید
02128421193
تلگرام: @fanavaraneomid_support
واتساپ: 09129726343 , 09168869631
ایمیل: support@fanavaraneomid.com

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.