سفارش پروژه – 11 مقاله در حوزه های دیجیتال مارکتینگ – اتاق تمیز – آجیل

سفارش پروژه – 11 مقاله در حوزه های دیجیتال مارکتینگ – اتاق تمیز – آجیل

در مجموع 11 مقاله که 9 تای آن مقاله جدید و 2 تا ویرایشی است. سه مقاله در حوزه دیجیتال مارکتینگ با عنوان های :(چگونه یک سایت در نتایج اولیه گوگل نمایش داده شود؟ – چرا نباید از سئو ارزان قیمت استفاده کنیم – معرفی ابزارهای سئو )  سه مقاله در حوزه اتاق تمیز با عنوان های : (پوشش و لباس کارکنان در اتاق تمیز – اتاق توزین یا اتاق نمونه برداری – فن فیلتریونیت)  و دو مقاله ویرایش که قصد داریم به محتوا آن اضافه شود. با عنوان های : ( درب اتاق تمیز – تضمین کیفیت و معتبرسازی )سه متن در رابطه با آجیل با عنوان های : ( روش های تشخیص پسته مرغوب از بی کیفیت – خواص فندوق برای پوست و مو – ضد عفونی کردن آجیل و خشکبار ) 

مقالات جدید 1000 کلمه ای و مقالات ویرایشی 500 کلمه ای

رعایت اصول سئو در متن نوشته شده (کلمات کلیدی – هدینگ – عکس مرتبط) – صفحات مربوط به نگارش های ویرایشی در پیوست ارسال می گردد 

گروه مهندسین امید قبلا این پروژه را انجام داده اند در صورت نیاز به انجام این پروژه یا پروژه های مشابه لطفا با ما در تماس باشید:

شرکت فناوران امید
02128421193
تلگرام: @fanavaraneomid_support
واتساپ: 09129726343 , 09168869631
ایمیل: support@fanavaraneomid.com

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.