طراحی ui سایت فروشگاهی وردپرس – فناوران امید

طراحی ui سایت فروشگاهی وردپرس – فناوران امید

با سلام پروژه طراحی نمای ظاهری سایت یک سایت ورد پرسی داریم. میخواهیم ریدیزاین کنیم. بدین جهت لیست مواردی که میخواهیم توی صفحه اول چیدمان بشود تو یک عکس ارسال میکنیم . نیاز هست که برامون در فتوشاپ ریدیزاین کرده یک عکس از صفحه کاربری جدید ارسال فرمایید.ادرس سایت و دیزاین قدیم :رو میتونید در خواست بدید براتون ارسال کنم.در صورت تایی هزینه پیاده سازی در وردپرس به صورت جداگانه پرداخت میگردد. مواردی که میخواهیم تو طراحی جدید قرار بگیریه1- هدر به همراه منو ، سرچ و علاقه مندی ها – سبد خرد – ورد به حساب کاربری2-ببتر اسلایدری 3-دسته بندی های سایت ( تصویری باشد بهتر)4-اخرین محصولات5-پرفروش ترین محصولات 6-محصولات فروش ویژه 7- برند ها 8- مقالات 9-مقالات اموزشی10- باکس های متنی که به همراه عکس یک محصول خاص رو تبلیغ کنند . 11- فوتر شامل : لیتک های کاربردی- شبکه های اجتماعی – نماد ها طراحی در نسخه موبایل و دسکتاپ دریافت میشود 

این پروژه قبلا در توسط فناوران امید انجام شده است یا قابل انجام است، لطفا جهت تماس با فناوران امید با شماره های پایین صفحه سایت در واتساپ و تلگرام یا ایمیل در تماس باشید، لطفا برای انجام آن تماس نگیرید فقط در واتساپ یا تلگرام یا ایمیل به صورت متنی در ارتباط باشید تا امکان سنجی گردد.

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.