کاهش 10 درصدی قیمت بیت کوین در 1 ساعت و رسیدن به زیر 12,000 دلار در طی 6 هفته – فناوران امید

کاهش 10 درصدی قیمت بیت کوین در 1 ساعت و رسیدن به زیر 12,000 دلار در طی 6 هفته – فناوران امید

بر اساس داده ها و اطلاعات وبسایت CoinDesk، برای اولین بار از تاریخ 6 دسامبر، قیمت بیت کوین به زیر 12,000 دلار رسید.

بنا به گزارش هایی از سرکوب شدید ارز های رمزپایه در بازار چین و هشدار هایی که توسط تنظیم کنندگان اعلام می شد که توسط سرمایه گذاران نیز قابل رصد بود، بیت کوین سقوطی شش هفته ای را تجربه کرد.

دیگر ارز های دیجیتال عمده مانند اتریوم و ریپل نیز به طور قابل توجهی شاهد کاهش بودند.

طبق اطلاعات ارائه شده از سوی وبسایت CoinDesk، برای اولین بار از 6 دسامبر، قیمت بیت کوین به زیر 12,000 دلار رسید. در حدود ساعت 3:33 صبح ET بیت کوین در حدود هر سکه 11,685 دلار مورد معامله قرار می گرفت که 10 درصد نسبت به یک ساعت قبل تر کاهش پیدا کرده بود. داده های مربوط به قیمت یبت کوین در سایت CoinDesk از وبسایت های صرافی آنلاین ارز های رمزپایه به نام های Bitstamp، Coinbase، itBit و Bitfinex گرفته می شود.

 

امتیاز شما به این نوشته چقدر است؟

برای آگاهی از آخرین نوشته ها، خبر ها و تحلیل های کوتاه به کانال تلگرام فناوران امید بپیوندید.

فناوران امید مکانیزه ترین ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین، ویژه دانشجویان ، برنامه نویسان و سایر کاربران ایرانی که شامل :

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ،

ثبت نام آزمون های دانشجویی ، فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

این مجموعه نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم ، ریپل و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است

واتساپ پشتیبانی و فروش : 989168869631+

تلگرام پشتیبانی و فروش: omidahmadyani_support@

تماس جهت مشاوره رایگان:

تماس: 02128421193

واتساپ: 09129726343

نویسنده: امید احمدیانی

هیچ چیز تو زندگیم به اندازه وب و برنامه نویسی لذت بخش نبوده. به وب و لینوکس خیلی علاقه دارم و از سال ۹۲ مشغول به فعالیت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر هستم. البته به تجارت هم مشغولیم و هر چیزی که مشتری بخواد براش وارد می کنیم! در کل هر کاری که در حد توانمون باشه برای مشتری انجام می دیم.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.